kvalifikační zápasy:

TJ Dušejov 2000 - Sokol Vyskytná

4:2 (2:2)

góly: M. Koten, S. Koten (pen.), Duba, Koudelka

V zápase jsme byli fotbalovějším týmem, ale přesto jsme museli dvakrát v prvním poločase dotahovat soupeřův náskok. První gól jsme inkasovali po dlouhém autu a přesné hlavičce, druhý pak z penalty po dědkově faulu. Naše vyrovnávací branky byly ale vždy velmi rychlé, první zařídil Martin z přímého kopu a druhou Standa z penalty. Ve druhém poločase se nejprve prosadil Radis, kterého do rychlého protiútoku vyslal Kříža a po něm  i Koudy, který využil nedorozumění soupeřových obránců.

góly: S. Koten (pen.), Duba, Koudelka

Do finále jsme nastoupili velmi aktivně, po dvaceti minutách byl stav 3:0 pro nás a o osudu zápasu téměř jistě rozhodnuto. První gól zařídil Standa z penalty po soupeřově ruce, druhý přidal Radis z rychlého protiútoku a třetí pak Koudy prudkou ranou mezi nohy bezmocného golmana. Po třetí brance jsme přestali hrát a jen čekali na závěrečný hvizd. Soupeř se ale zmohl jen na jeden gól a tak diváci viděli na závěr turnaje celkem nepohledný druhý poločas.