Jdi na obsah Jdi na menu
 


V.ročník Vánočního turnaje 26.12.2012

28. 12. 2012

Vážené šipkařky a šipkaři.

Musím se přiznat ,že přesně nevím jakými slovy tento příspěvek začít.Možná - "kdo neviděl,neuvěří"

Tak se stalo,že 26.12.2012 se na V.ročník Vánočního turnaje v šipkách, dostavilo neuvěřitelných 51 mužů a 12 žen ze všech koutů Vysočiny,okolních krajů i ze zahraničí.

Pro náš klub , jako pro klub pořádající, to byla velká výzva.Do současné doby jsme pořádali turnaje hrané pouze na 1 šipkový automat.Proto 5 šipkových automatů postavených v sále Sokolovny,s touto účastí ,byl doslova "křest ohněm".

Vzhledem k tomu jak turnaj dopadl,bych chtěl v první řadě poděkovat všem zainteresovaným na této akci.Chtěl bych také poděkovat klubu Jokers Horní Cerekev (jm."Prochymu") za zprostředkování vypůjčení 2 ks automatů.Stejné poděkování patří i M.Netolickému,za stejný počin.

Na průběh celého turnaje jsme slyšeli od samotných hráčů velmi kladné reakce, a tak celkovým hodnocením bude až účast v příštím ročníku.

A teď k výsledkům:

Turnaj žen (hrací systém 301 DO na 2 vít.legy)

1.                 Málková (Těsně vedle Jezdovice)

2.                 Ivča  (ŠK Těmice)

3.                 Pískle  (Střítež)

4.                 Ája  (Boršov)

5.- 6.           Lenka Mikešová  (Těsně vedle Jezdovice)

                   Karla  (Asfaltéři Jihlava)

7.- 8.            Hanka  (Šimanov)

                   Olča

9.- 12.         Dáša  (Dušejov)

                  Zdena  (Dušejov)

                  Dáša Vondráková  (Jezdovice)

                  Baladová  (Těsně vedle Jezdovice)

 

Turnaj mužů (hrací systém 501 DO na 2 vít.legy)

1.              Stoklasa   (Palma Chrudim)

2.              Giussi     (Švýcarsko)

3.              Mazlík   (P&FD Jihlava)

4.              Michal Voda  (Hell Club Humpolec)

5.- 6.         Prochy  (Jokers Horní Cerekev)

                 Ruda  (Zezulkárna Jihlava)

7.- 8.         Gedy  (Šipk.Akad. Dušejov)

                 Tom (Fčely Střítež)

9.- 12.       Bajza  (Zezulkárna Jihlava B)

                Vít Majer  (P&FD Jihlava)

                Máčala (Zezulkárna Jihlava)

                Jindra (Asfaltéři Jihlava)

13.- 16.    Tony Sobotka  (Sportbowling Třešť)

                Marcel Březina  ( Fénix Humpolec)

                Mates  (Jezdovice)

                Vendy  (P&FD Jihlava)

17.- 24.    Bobek  (Š.A. Dušejov)

                Kozel  (Š.A. Dušejov)

                Vašek  (Dušejov)

                Vojta  (Š.A. Dušejov)

                Drda  (Jokers Horní Cerekev)

                Jenda Jonák  (ŠK Těmice)

                Kouč  (ŠK Těmice)

                Hippy  (Ponorka Jihlava)

25.- 32.    Jaromír  (Šimanov)

                Milan  (Š.A. Dušejov)

                Junior  (Ježk. voči Větr.Jeníkov 98)

                Pardál  (P&FD Jihlava)

                Raffi   (Švýcarsko)

                Pítrs  (Sportbowling Třešť)

                Erik Mareš (Zezulkárna Jihlava B)

                Fidel  (ŠK Těmice)

33.- 48.    Jack  (Dušejov)

                Jimi  (Š.A. Dušejov)

                Kamil  (Š.A. Dušejov)

                Martin  (Jedlov)

                Mullhaus  (Zezulkárna Jihlava)

                Bémyč   (Zezulkárna Jihlava B)

                Jirka Holoubek  (Démons Jezdovice)

                Dědek (Ponorka Jihlava)

                Jirka Zeman  (Těsně vedle Jezdovice)

                Elvis  (Asfaltéři Jihlava)

                Čech  (Humpolec)

                Zoubek  (Ponorka Jihlava)

                Lukáš Med  (Fčely Střítež)

                Rosťa  (Těsně vedle Jezdovice)

                Karel Bártl (Fčely Střítež)

                Roman Benda  (Asfaltéři Jihlava)

49.- 51.     Libas  (Dušejov)

                 Předseda  (P&FD Jihlava)

                 Saša Láník  (Fčely Střítež)

 

Turnaj dvojic (hrací systém 301 DO na 2 vít.legy)

1.             Giussi,Suk

2.             Fak,Stoklasa

3.             Junior,Hippy

4.             Pítrs,Tony Sobotka

5.- 6.        Pardál,Mazlík

                Mates,Dáša Vondráková 

7.- 8.        Kozel,Gedy

                Lenka,Rosťa

9.- 12.      Jimi,Jaromír

               Vojta,Vašek

               Holoubek,Zeman

               Ruda,Tomáš

13.- 16.    Kamil,Milan

               Libas,Jack

               Zdena,Dáša

               Kouč,Ivča

17.- 20.   Málková,Baladová

               George,Filik K.

               Zoubek,Předseda

               Vendy,Vít Majer

 

Co na závěr -   snad  jediné.

Ať to lítá !!!!!!!!!

 Tady je odkaz na fotečky z turnaje

foto

 

            

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Jimi, 30. 12. 2012 10:46)

Velké poděkování všem zůčastněným, za pomoc při přípravě turnaje a závěrečném úklidu sokolovny.
Zvlášt bych rád poděkoval Bobkovi za totéž. Také za profesionální oranizaci celého turnaje a závěrečné sepsání výsledků na tyto stránky.